Samen bouwen aan werkgeluk: volop actie en onderlinge verbinding tijdens het jaarlijkse PV-uitje

Samen bouwen aan werkgeluk: volop actie en onderlinge verbinding tijdens het jaarlijkse PV-uitje

Zaterdag 22 juni was het zo ver; het Trebbe PV-uitje. De personeelsvereniging organiseerde een leuke, actieve middag waarbij er volop tijd was om even op een andere manier tijd door te brengen met collega’s. Vele collega’s en partners meldden zich aan en genoten van een heerlijke zonnige middag.

Actieve middag

Iedereen werd hartelijk ontvangen bij MultiFun in Bussloo met koffie en gebak om vervolgens met volle energie aan de activiteiten te beginnen. Voorafgaand kon iedereen zich opgeven voor twee activiteiten. Verschillende groepen startte de middag met een e-tour (e-chopper of e-step), minigolf USA of pitch & put. En om deze eerste inspanningen alvast te belonen was er na de eerste activiteit tijd voor een kleine drinkpauze met een versnapering. Ook in de tweede helft van de middag was er volop actie met activiteiten als lasergamen, glowgolf, klootschieten, de e-tour en voetgolf.

e-chopper rijden groepsfoto

uitleg Pitch en Putt

Lucky Luke

Lasergamen

IMG_20240622_164633


Enthousiaste terugblik

De dag werd afgesloten met een gezellige barbecue, waarbij er nog volop werd nagenoten van de actieve middag. Ook de organisatie blikt terug op een zeer geslaagd uitje. Josette Veltman namens de PV: “Wat een fantastische dag hebben we beleefd met onze collega’s en partners. Superleuk om de dynamiek en onderlinge verbinding te ervaren in de groep en om te zien hoe iedereen met veel enthousiasme meedeed aan de activiteiten. De sfeer en het weer konden niet beter. Als één van de organisatoren kijk ik terug op een hele geslaagde dag, we hebben op en top genoten met elkaar. En volop gebouwd aan werkgeluk.”