Het Lint (37 woningen)

Expertises: BasisWonen, Ontwikkeling
Opdrachtgever: LEKSTEDEwonen
Architect: SVP
Locatie: Hoef en Haag
Status: Gerealiseerd

Het Lint Hoef en Haag; een plek voor iedereen

Kracht: betaalbare woningen in diverse typen voor starters, doorstromers en senioren

In Hoef en Haag ontwikkelde en realiseerde Trebbe 37 woningen voor LEKSTEDEwonen. De 20 eengezinswoningen van plandeel Hagenborgh liggen in het hart van de wijk. Er zijn twee woningtypen met woonoppervlakten van 104 en 117 m2 gerealiseerd. Het plandeel Achter de Boerderij omvat de resterende 17 woningen en zijn in vier woningtypen gebouwd met woonoppervlakten variërend van 91 tot 110 m2. Alle woningen zijn energiezuinig (EPC 0,4 – EPC 0,1) en voorzien van zonnepanelen.

“We zijn blij dat Hoef en Haag zo snel van de grond komt. Daaraan leveren wij met deze huurwoningen opnieuw een bijdrage. Wij geloven erin met conceptueel gebouwde woningen van goede kwaliteit snel huurwoningen te kunnen toevoegen. Dat moet ook wel want de vraag naar goed en betaalbare huurwoningen is erg groot.”

Ed de Groot, directeur-bestuurder LEKSTEDEwonen

Als de klik er is…

Trebbe mag LEKSTEDEwonen tot haar vaste opdrachtgevers rekenen. Wij realiseerden eerder al 42 woningen en appartementen in Vianen en in Hoef en Haag ronden we op dit moment de bouw van 25 woningen af. Het volgende plan zit al in de pen. Samen maken we ons hard voor betaalbare, duurzame woningen waar het ook voor de bewoner fijn wonen is. Doordat we al langere tijd met elkaar samenwerken, raken we nóg beter op elkaar ingespeeld waardoor we samen nog efficiënter en plezieriger kunnen bouwen.

Andere projecten bewonderen?