Onlangs ondertekenden Peter Boerenfijn, directeur bij woningcorporatie voor ouderen Habion en Hein Stooker, directeur bij ontwikkelende bouwer Trebbe de intentieovereenkomst voor de herontwikkeling van De Boskamp in Epe.

In Epe onderzoekt Trebbe de integrale herontwikkeling van het zorggebouw De Boskamp; van ontwikkeling tot bouw, van sloop tot nieuwbouw en van gebouw tot omgeving.
De herontwikkeling is integraal en omvat sloop, nieuwbouw en renovatie.
De Boskamp moet straks een thuis bieden aan een brede doelgroep ouderen. Daarom komen er woningen voor de sociale huur, middenhuur en de verkoop. Duurzaam, gezond, betaalbaar en met zorg aan huis om niet meer te hoeven verhuizen, ook niet als de zorgbehoefte toeneemt. Dat zijn belangrijke uitgangspunten voor de herontwikkeling van De Boskamp.
Om ervoor te zorgen dat er een gedragen plan wordt ontwikkeld, werken Habion, gemeente Epe en Trebbe de plannen verder uit met betrokkenen, onder wie bewoners, omwonenden en toekomstige bewoners.
Hier bouwt Trebbe samen aan geluk door: